Logo Banku Spółdzielczego w Raszynie

Bank Spółdzielczy przygotował szeroką ofertę dla młodych!

Bank Spółdzielczy przygotował szeroką ofertę dla młodych!

Młode osoby nie zawsze mogą się pochwalić wysokimi zarobkami, dlatego wiele ważnych wydatków muszą finansować kredytem. Jego otrzymanie nie jest jednak wcale tak proste, ale w ofercie banku można znaleźć ciekawe propozycje właśnie dla takich klientów – dotyczą one zresztą nie tylko kredytów.

Kredyt na dogodnych warunkach

Młodzi często marzą o własnym mieszkaniu, a spłata kredytu wydaje się dużo korzystniejsza niż wynajem. Standardowy kredyt mieszkaniowy wymaga wkładu własnego, jakim młode osoby nie zawsze dysponują, dlatego warto zainteresować się gwarantowanym kredytem mieszkaniowym, dostępnym w BS w Raszynie. Kredyt może być udzielony nawet na 100 procent wydatków związanych z realizacją celu – spłata części kredytu odbywa się w ramach portfelowej linii gwarancyjnej Rządowego Funduszu Mieszkaniowego.

O kredyt gwarantowany ubiegać się mogą zarówno osoby bezdzietne, jak i posiadające rodzinę. Rodzice jednego lub więcej dzieci, jeśli w okresie spłaty kredytu urodzi się kolejne dziecko, mogą liczyć na dodatkową spłatę rodzinną.

Atrakcyjnym produktem dla młodych osób może być również kredyt odnawialny ROR, na dowolny cel konsumpcyjny. Jego kwota zależy od miesięcznych wpływów na rachunek, a po 12 miesiącach jest opcja automatycznego przedłużenia kredytu, bez konieczności spłaty.

Konto bankowe dla młodych

Dla studentów w wieku 18-25 lat BS w Raszynie przygotował ROR UNIKONTO Student, czyli specjalne konto właśnie dla młodych, z dostępem do bankowości internetowej przez całą dobę, aplikacją mobilną i BLIK. O bieżącym stanie konta informują komunikaty SMS, a korzystanie z rachunku ułatwiają karty debetowe VISA i Mastercard. Konto daje też możliwość zaciągnięcia kredytu odnawialnego do trzykrotności wpływów.

Atrakcyjne lokaty

Co jeśli uda się wygospodarować nadwyżki finansowe? Zamiast wydawać oszczędzone pieniądze, lepiej je zainwestować, w czym pomagają specjalne rachunki oszczędnościowe oraz lokaty z korzystnym oprocentowaniem. Lokatę można założyć przez internet, wypełniając wniosek udostępniony w BS24Net. Jeden klient ma prawo założyć dowolną ilość e-Lokat. Dla osób, które nie chcą zamrażać całych oszczędności, wygodniejszy będzie rachunek oszczędnościowy, z możliwością wypłaty pieniędzy w każdym momencie trwania umowy.