Logo Banku Spółdzielczego w Raszynie

Karty

Karta Visa Credit Gold

Karta kredytowa Visa Credit Gold to uniwersalny sposób na płacenie za większe zakupy i usługi, a w wielu przypadkach niezbędny element, by w ogóle z nich skorzystać (np. są wymagane przy wynajmowaniu samochodu lub przy niektórych rezerwacjach hotelowych).

  Karta World Mastercard Credit

  Karta kredytowa World Mastercard to wyjątkowo uniwersalny sposób na płacenie za zakupy i usługi, a w wielu przypadkach niezbędny element, by w ogóle z nich skorzystać (np. są wymagane przy wynajmowaniu samochodu lub przy niektórych rezerwacjach hotelowych).

   Karta Mastercard Credit

   Karta kredytowa Mastercard Credit to wyjątkowo uniwersalny sposób na płacenie za zakupy i usługi, a w wielu przypadkach niezbędny element, by w ogóle z nich skorzystać (np. są wymagane przy wynajmowaniu samochodu lub przy niektórych rezerwacjach hotelowych).

    Karta Visa Credit

    Karta kredytowa Visa Credit to wyjątkowo uniwersalny sposób na płacenie za zakupy i usługi, a w wielu przypadkach niezbędny element, by w ogóle z nich skorzystać (np. są wymagane przy wynajmowaniu samochodu lub przy niektórych rezerwacjach hotelowych).

     Szukasz innego konta?

     Sprawdź naszą ofertę!

     Dla firm

     Dla rolników

     Dla wspólnot