Logo Banku Spółdzielczego w Raszynie

Karta MasterCard PayPass

POWSZECHNOŚĆ

Karta łączy w sobie dwie zalety: akceptację na całym świecie i większą kontrolę finansową dzięki bezpośredniemu obciążaniu konta lub bieżącego rachunku kwotą transakcji.

Karty Mastercard są akceptowane w ponad 32 milionach placówek handlowych na całym świecie, można za ich pomocą dokonywać płatności w Internecie i pobierać środki w ponad 2 milionach bankomatów!

ELASTYCZNOŚĆ

Każdej z kart debetowych Mastercard można używać zarówno do wypłaty gotówki, jak i zapytań o saldo w wybranych bankomatach Grupy BPS. A jeśli wolisz płatności mobilne, łatwo dodasz ją do Google Pay, Apple Pay 

BEZPIECZEŃSTWO

Technologia Chip i PIN zapewniają bezpieczeństwo transakcji dokonywanych w punkcie sprzedaży, a SecureCode™ zabezpiecza transakcje dokonywane przez Internet.

Teraz dodatkowo możesz przystąpić do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile i realizować swoje pasje! Sprawdź, jak wygrać cenne nagrody na stronie https://bezcennechwile.mastercard.pl/

W sekcji więcej informacji proszę dać takie same kafle jak przy innych kartach, ale bez kafla Taryfa Prowizji i opłat, który też proszę usunąć z informacji o innych kartach.